Contact


Neem rechtstreeks contact op met één van onze collega's of contacteer ons via het algemene contactvenster onderaan deze pagina. 

 

Elisabeth Vanhulle Elisabeth.Vanhulle@detuinvanplato.be
Ilse Hardy Ilse.Hardy@detuinvanplato.be
Sylvie Van Bortel Sylvie.Van.Bortel@detuinvanplato.be
Roelinde Truyers Roelinde.Truyers@detuinvanplato.be
Sarah Plompen Sarah.Plompen@detuinvanplato.be
Annelien Stuyck Annelien.Stuyck@detuinvanplato.be
Gitta Van Lommel Gitta.Van.Lommel@detuinvanplato.be
Charlotte Reusens Charlotte.Reusens@detuinvanplato.be
Laurien Anthonissen Laurien.Anthonissen@detuinvanplato.be
Dr. Sandra De Greef (consultaties in praktijk Lint!) AANMELDINGSSTOP TOT EIND 2024
Marc Huybrechts marc@obb62.be

Locatie

De Tuin Van Plato

Biezenwei 9

2650 Edegem

Consultaties Dr. De Greef gaan door in Lint (Veldstraat 38)

 


Neem contact met ons op